Energylandia

PIĄTEK

50zł/45zł*/40zł**
Wyjazd z Zakopanego, ul. Kościuszki 19a o godz. 8:30.

Powrót do Zakopanego ok. godz. 19:00.

Budapeszt


PROGRAM  WYCIECZKI :
•   08.30 - Wyjazd z Zakopanego, przejazd do Zatoru;
•   Sześciogodzinny pobyt w Energylandii;
•   Powrót do Zakopnego ok. 19:00.


Energylandia - RODZINNY PARK ROZRYWKI

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w malowniczej okolicy w miejscowości Zator na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia nie jest kolejnym lunaparkiem, czy czymś na kształt wesołego miasteczka oferującego klientom parę prostych urządzeń, głównie dla dzieci. Nic podobnego! Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Jest to miejsce, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to ogromny kompleks, w którym na przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji do woli i bez limitu. Nie trzeba się przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę lub wstęp. Można spędzić tam cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając z 60 atrakcji tyle razy ile się  zechce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził !

Cena: 50zł/45zł*/40zł**
*młodzież szkolna, studenci, emeryci za okazaniem legitymacji. 
**dzieci do 14 r.ż.

Cena zawiera:
  • Transport komfortowym autokarem,
  • Opiekę pilota.
Dodatkowo płatne:
  • Bilety wstępu do Pakru Rozrywki (w biurze organizatora do nabycia z 5% rabatem).
  • Szczegółowy cennik: https://energylandia.pl/cennik/bilety-indywidualne/.

Warunki
•    W cenie biletu do parku wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych, Bilet nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.
•    Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
•    Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
•    Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19.00.

Energylandia
Energylandia

Zobacz na mapie lokalizację miejsca wycieczki.

Infolinia: 609 040 040 
691 133 678
pn-pt: 9.00 - 19.00
Napisz do nas: turystyka@majerbus.pl